slider2 slider3 slider4 slider5 slider6 slider7

icon map   Mapa webu

MMN, a.s.
nemocnice Semily
Adresa: 3. května 421
513 31 Semily
Česká Republika
emailbutton Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: +420 481 661 111
Fax: +420 481 625 082

Anesteziologicko - resuscitační oddělení (ARO)

valentova
Primář :

MUDr. Klára Valentová

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

obrys
Vedoucí sestra :

Bc. Ilona Podolská

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Charakteristika oddělení :

K odstranění bolesti během výkonu používáme na našem oddělení všech moderních způsobů anestezie. Celkové: nitrožilní, inhalační, kombinované, endotracheální se spontánním i řízeným dýcháním, neuroleptanestezi a analgosedace. Regionální : spinální, epidurální, prolongované epidurální anestezie. Lékaři oddělení se účastní léčby bolesti na lůžkových odděleních.

 Ambulance:

Ambulance bolesti a paliativní medicíny je specializovaná odborná ambulance pro léčbu chronických bolestivých syndromů nezvládnutelných dosavadní terapií.

Jejím vedením je pověřena MUDr. Klára Valentová, která má nejvyšší erudici v oboru anesteziologie, algeziologie a paliativní medicíny.

Indikací pro péči v naší poradně pro léčbu bolesti jsou chronické bolestivé stavy.

Pacientům můžeme nabídnout nejnovější postupy i medikamenty v oblasti farmakologické léčby, eventuelně při jejím selhání i kompletní spektrum invazivních algeziologických metod.

V rámci syndromu bolesti dolních části zad můžeme pacientům nabídnout, nejen před operací, ale i po operaci dolní části zad , epidurální, kaudální obstřiky, subarachnoidální aplikaci léků při křečových stavech dolních končetin. Tyto provádíme dle výkonu ambulatně nebo za jednodenní hospitalizace.

Spolupracujeme s centrem pro léčbu bolesti FN Motol v rámci superkonziliární činnosti a v rámci indikace a zařazení pacientů do neuromodulačního programu pro přetrvávající bolest dolní části zad po neurochirurgické operaci.

Dále můžeme poskytnout ve spolupráci s ostatními odbornostmi nemocnice komplexní laboratorní vyšetření, psychologickou podporu, rehabilitační a fyzikální léčbu, analgoinfuze za hospitalizace na některém lůžkovém oddělení naší nemocnice, dle dohody též ambulantně.

 Paliativní péči poskytujeme:

  • v rámci naší nemocnice hospitalizovaným pacientům při nastavení analgoterapie a léků zmírňujích utrpení u nevylečitelně nemocných pacientů, převážně s onkologickými diagnosami.
  • na Semilsku pacientům v domácí péči ve spolupráci se sestrou domácí péče.

Vzhledem k časové náročnosti a v rámci zlepšení komfortu pacientů objednáváme na přesně určenou hodinu.
Objednává se v době ordinačních hodin na tel čísle (+420) 481 661 229

Kontakty:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">(+420) 481 661 221 - primář MUDr. Klára Valentová
(+420) 481 661 222 - ARO sestry
(+420) 481 661 267 - pracovna lékařů ARO

 Ordinační hodiny...
 

 

Certifikáty

1 ambul 2016 m3 hospit 2016 mlab2014 m  screening nadoru kolorekta 2017 2018 m